Aktualności Cennik Porady online O nas startbiznes

 

O doradcy podatkowym

Doradca podatkowy to zawód zaufania publicznego powołany ustawą o doradztwie podatkowym z 5 lipca 1996r. Warunkiem wykonywania zawodu doradcy podatkowego jest posiadanie wysokich kwalifikacji - wyższego wykształcenia, wiedzy specjalistyczne...
 

Podatki i rachunkowość w firmie tylko z doradcą podatkowym

Doradcy podatkowi prowadzą księgi podatkowe i rachunkowe firmy, sporządzają i podpisują wszelkie zeznania i deklaracje podatkowe, gwarantują pełną obsługę kadrowo-płacową.
 

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy podatkowego?

Doradca podatkowy pomoże odnaleźć się w gąszczu skomplikowanych i zmiennych przepisów podatkowych.
 

200 tys bez VAT w 2017?

Rządowy projekt zmian w ustawie o VAT i innych ustawach zakłada zwiększenie limitu sprzedaży zwolnionej z VAT ze 150 tys do 200 tys. Planowana data wejścia w życie to 1 stycznia 2017 r.
 

Zawieszenie poboru podatku od sprzedaży detalicznej

Zaniechanie poboru podatku ma zastosowanie do przychodów ze sprzedaży detalicznej, osiągniętych od 1 września do 31 grudnia 2016 r.
 

MF wyjaśnia zmiany w VAT obowiązujące od 2017 r.

Na stronie Ministerstwa Finansów pojawił się komunikat dotyczący najważniejszych zmian w podatku VAT, obowiązujących od 1 stycznia 2017 r.
 

Rewolucja w kasach fiskalnych: kto musi je mieć po zmianie przepisów

Sprzedający towary i świadczący usługi muszą wydawać paragony potwierdzające sprzedaż. Jeśli jednak nie przekroczy ona 20 tys. zł w ciągu roku, nie muszą instalować urządzenia. Od tej zasady są i będą w przyszłym roku wyjątki.

ADJUTUS. Biuro rachunkowe. Doradca podatkowy

ul. Tysiąclecia 14/C11
38-400 Krosno
Email:
kontakt@adjutus.pl
Telefon:
694585760
używam comarch iKsiegowosc24

projekt i wykonanie BerMar multimedia